Masz jakieś pytania dotyczące świadczonych przez nas usług?

Jakie dokumenty są nam potrzebne do przygotowania oferty?

  • Jeśli jest taka możliwość, najlepiej na nasz adres: wyceny@inter-lers.pl wysłać cały projekt w wersji elektronicznej. Opcjonalnie można też wykonać skan/zdjęcie rzutu połaci dach; rzutu ścian nośnych oraz przekroje budynku.

 

Jak długo będzie trwała produkcja mojej konstrukcji?

  • Chcąc mieć pewność, że konstrukcja pojawi się na placu budowy na czas, zgłoś się do nas na ok. 2 miesiące przed jej planowanym montażem. Mniej więcej tyle potrzebujemy go na organizację procesu projektowania i produkcji. W przypadku budynków szkieletowych czas jest zależny od zakresu prac i ustalany indywidualnie.

 

Jak długo będzie trwał montaż?

  • W przypadku konstrukcji dachowej na budynku jednorodzinnym montaż trwa od jednego do kilku dni.

 

Skąd wiem, że moja konstrukcja dachu będzie dokładnie pasowała do powstającego budynku?

  • Każdorazowo, przed przystąpieniem do produkcji, nasi konstruktorzy udają się na placu budowy by dokonać pomiarów z natury. Dzięki temu jesteśmy w stanie ocenić, czy mury powstają zgodnie z projektem i ew. dostosować się do odchyleń.

 

Ile kosztuje jeden „element” dachu? W jaki sposób wyceniacie konstrukcję?

  • Na ogół nie da się określić dokładnej ceny pojedynczego wiązara, dlatego koszty podajemy w metrach kwadratowych połaci dachu. Sama wycena jest dość złożona - wpływ na nią ma m.in. kształt dachu, jego rozpiętość, strefa wiatrowa i śniegowa, odległość od naszej siedziby itp. W związku z powyższym zwykle potrzebujemy kilku dni na przygotowanie gotowej oferty.

 

Czemu Wasze drewno ma nietypowy kolor? Czy mogę zamówić konstrukcję w innym kolorze?

  • Nasze drewno uzyskuje kolor w procesie impregnacji zanurzeniowej, a dzięki barwnikowi łatwo można ocenić, czy cała tarcica została równomiernie zaimpregnowana. Po pewnym czasie kolor zaczyna samoczynnie blaknąć, co jednak nie jest równoznaczne z utratą ochrony przez drewno. Na prośbę klienta widoczne elementy konstrukcji możemy zachować w kolorze naturalnym.

 

Czy muszę pojawić się w Waszej siedzibie w celu podpisania umowy?

  • To nie jest konieczne. Umowy możemy wysłać drogą pocztową, a wszystkie inne szczegóły ustalić np. mailowo. Nasz klient może także poprosić o wizytę doradcy techniczno-handlowego na miejscu inwestycji.

 

Czy mogę zakupić konstrukcję bez montażu?

  • Tak, sprzedajemy nasze produkty także bez usługi montażu.

 

Czy możecie także ocieplić moje poddasze?

  • Tak. Nasza firma zajmuje się także ocieplaniem/docieplaniem budynków poprzez nadmuchiwanie izolacji.
Chcesz współpracować z najlepszymi?
Wyceń swój
dach