Produkt

Domy całoroczne
Domki letniskowe

Chcesz zamieszkać we własnym domu, ale boisz się rozpoczynać czasochłonną i skomplikowaną budowę? A może planujesz wybudować domek letniskowy, ale ciągle brakuje Tobie czasu na rozpoczęcie inwestycji?

Zapomnij o tym. Nasza oferta domów szkieletowych i modułowych  to gwarancja szybkiej i należycie zrealizowanej inwestycji. Razem z nami stworzysz dom dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb i gustu, a całość prac będzie trwać krócej niż myślisz. Chcesz poznać szczegóły? Skontaktuj się z nami mailowo (wyceny@inter-lers.pl) lub telefonicznie (503 048 706).

Domek rekreacyjny Ostrowo

Nowoczesny dom szkieletowy o powierzchni 35 m.kw. z dodatkową przestrzenią na antresoli. Wyróżnia się nowoczesną bryłą, dużymi przeszkleniami oraz modną elewacją.

Model Ostrowo to niewielki budynek rekreacji indywidualnej o wielkich możliwościach. Wykonano go z ekologicznych materiałów - konstrukcja budynku opiera się na suszonej tarcicy w klasie C24, a wnętrze i elewacja zostały wykończone naturalną deską drewnianą.

Dom modułowy Livingwood

Kompaktowy budynek o powierzchni użytkowej 57m2, składający się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, dwóch sypialni oraz przedsionka. Na życzenia klienta możemy go wykonać w wersji z dachem płaskim lub skośnym (25 stopni).

Budynek Livingwood, jak wszystkie nasze domy modułowe, przeznaczony jest do całorocznego użytkowania. Na uwagę zasługuje niezwykle krótki czas realizacji – można zamieszkać w nim już po kilku tygodniach od rozpoczęcia inwestycji.

Domy szkieletowe na podstawie projektów typowych

 

Obecnie w swoim portfolio mamy dwa projekty typowe, które wykonujemy w standardzie deweloperskim. Oznacza to, że Inwestor otrzymuje od nas budynek w pełni wykończony z zewnątrz, natomiast w środku pozostają mu do wykonania jedynie prace wykończeniowe – malowanie ścian, układanie płytek, biały montaż itd.

„Dom pod limbami” z pracowni Archon to świetnie przemyślany budynek, dający się łatwo zaadaptować na działkach o różnym układzie. Na uwagę zasługuje także przestronne wnętrze z dwiema łazienkami, czterema sypialniami i dodatkowym gabinetem.   

„Z7” z pracowni Z500 to natomiast klasyczna, niewielka parterówka dla rodziny 2+2 lub mniejszej. Cechuje się prostotą wykonania, co obniża całościowy koszt wykonania. Jego funkcjonalność zwiększamy standardowo stosując „wiązary strychowe”, dzięki którym uzyskujemy dodatkową przestrzeń magazynową.  

Dom szkieletowy na podstawie projektu dostarczonego przez Inwestora

Jeśli nie zainteresowały Ciebie nasze gotowe projekty domów modułowych i szkieletowych, możemy zrealizować budowę na podstawie Twojego indywidualnego planu. Skontaktuj się z nami, dostarcz dokumentację, a my wycenimy inwestycję.

W zakresie projektów Indywidualnych możemy wykonać dom w standardzie surowym – zamkniętym. Oznacza to, że budynek z zewnątrz będzie całkowicie wykończony, natomiast od środka pozostawimy otwarty ruszt instalacyjny. Poprowadzenie instalacji oraz zamknięcie i wykończenie ścian pozostaje po stronie Inwestora.    

W sprawie domów szkieletowych można się kontaktować z nami pod tymi numerami telefonów:

604 994 493 oraz 503 048 706

Zobacz standard energooszczędności

Już teraz zadbaj o to, by Twój budynek był ciepły, a koszty ogrzewania niewielkie.

*Przekrój zawiera tylko podstawowe elementy - pełna specyfikacja w tabeli poniżej. 

Przykładowa specyfikacja i zakres prac*
Fundament Ściany zewnętrzne Ściany wewnętrzne Konstrukcja dachu Stolarka okienna i drzwiowa Dodatkowo
 • płyta fundamentowa
 • tynk otwarty dyfuzyjnie
 • siatka zbrojąca zaciągnięta jednokrotnie klejem
 • wełna drzewna twarda Steico Protect Dry
 • konstrukcja drewniana
 • wełna drzewna miękka Steico Flex
 • płyta konstrukcyjna MFP
 • folia paroizolacyjna
 • ruszt instalacyjny
 • wełna drzewna miękka Steico Flex
 • płyta GK
 • płyta GK
 • płyta konstrukcyjna MFP
 • konstrukcja drewniana
 • wełna drzewna miękka Steico Flex
 • płyta konstrukcyjna MFP
 • płyta GK
 • prefabrykowane wiązary dachowe w systemie MITEK
 • kontrłaty, łaty dachowe,
 • wysokoparoprzepuszczalna membrana dachowa
 • dachówka ceramiczna
 • orynnowanie PVC i rury spustowe
 • obróbka blacharska
 • Okna PCV; proponowany współczynnik przenikalności Uf= 1,0 W/m2K
 • drzwi zewnętrzne; proponowany współczynnik przenikalności Uf= 1,3 W/m2K
 • parapety z blachy ocynkowanej na dodatkowej termoizolacji Steico,
 • podbitka
ZALETY
Zalety domów Inter-Lers

Czas wykonania

W większości przypadków budowa domu do stanu surowego zamkniętego nie powinna zająć więcej jak 3 miesiące. Znaczenia nie ma pora roku – całość prac można wykonywać nawet w czasie mroźniej zimy. Nie musimy także planować przerw technologicznych, ponieważ z całego procesu wyeliminowane są mokre technologie.

Najwyższej klasy materiały

Do budowy konstrukcji ścian oraz dachu wykorzystujemy jedynie suszone, strugane i impregnowane drewno klasy C24, płytę MFP i dedykowane łączniki. Termoizolację wykonujemy natomiast z wełny drzewnej Steico lub wysokiej klasy wełny mineralnej. W zakresie wykorzystywanych materiałów wykończeniowych jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do wymagań Inwestorów.

Energooszczędność

Współczynnik przenikania ciepła dla ścian uzależniony jest od grubości zastosowanej warstwy ocieplającej.

Nasza technologia zawsze pozwala jednak uzyskać współczynnik znacznie niższy od zapisanych w prawie norm. W efekcie w domu łatwo utrzymać komfort termiczny.

Oszczędność pieniędzy

Dobre właściwości termiczne pozwalają znacznie obniżyć rachunki za ogrzewanie. Szybkość budowy oznacza natomiast zredukowanie kosztów kredytu hipotecznego.

Łatwość przebudowy i remontów

Przeniesienie kontaktu bez kucia ściany, a całej ścianki działowej bez jej całkowitego wyburzenia. Konstrukcje szkieletowe pozwalają łatwo modyfikować swój dom.

Większa powierzchnia użytkowa

Dzięki możliwości uzyskania stosunkowo cienkich ścian budynek szkieletowy ma większą powierzchnię użytkową od budynku murowanego o tych samych wymiarach zewnętrznych.

Wygoda

Nasz system pracy do minimum ogranicza zaangażowanie Inwestora. W ramach jednej umowy zapewnimy komplet dokumentacji, wyprodukowanie konstrukcji, a także jej transport i montaż.

Różnorodność wykończenia

W zależności od życzenia Klienta, ściany zewnętrzne naszych domów możemy pokryć właściwie dowolnym materiałem: od drewnianej deski, po tradycyjny tynk silikonowy czy mineralny.

Ekologia

Nasze budynki składają się przede wszystkim z drewna i materiałów drewnopochodnych. Stosowanie naturalnych surowców pozwala nam osiągnąć zdrowy mikroklimat wewnątrz budynku.

Gwarancja

Każdy budynek wyprodukowany na fabryce Inter-Lers objęty jest wieloletnią gwarancją zapisaną w umowie.

Formularz ofertowy
Bezpłatna wycena Twojej konstrukcji
Wgraj swój plik
Można dodać maksymalnie 1 plik o wielkości do 3 MB. System nie obsługuje spakowanych plików z rozszerzeniem rar. Załączniki można także przesłać mailowo lub zewnętrznym narzędziem (np. WeTransfer).

Chcesz współpracować z najlepszymi?