Od kilkunastu lat zajmujemy się dostarczaniem prefabrykowanych konstrukcji drewnianych w systemie MiTek®.

W naszym zakładzie produkcyjnym, zlokalizowanym w Kłecku k. Gniezna, korzystamy tylko z najlepszych surowców: suszonej tarcicy o klasie wytrzymałości C24 oraz stalowych płytek kolczastych. Nowoczesna linia produkcyjna, w połączeniu z wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierską sprawia, że wytwarzane przez nas konstrukcje dachowe, belki stropowe Posi Joist i budynki szkieletowe cechują się perfekcyjnym dopasowaniem i wytrzymałością. Zaufanie, jakim obdarzyli nas nasi klienci, zaowocowało blisko trzema tysiącami inwestycji na terenie całej Polski. Wykonaliśmy wiele kratownic drewnianych dla przemysłu, rolnictwa, budownictwa mieszkalnego i obiektów użyteczności publicznej. Oferujemy kompleksową ofertę, która w minimalnym zakresie wymaga udziału inwestora i zamyka się w kilku prostych krokach:

a.jpg

Kontakt z nami i przedstawienie swoich potrzeb, wymiarów obiektu itd. Najłatwiejszym sposobem jest wypełnienie formularza dostępnego tutaj. Możesz też zadzwonić lub spotkać się osobiście, w jednym z naszych oddziałów, w Kłecku, Poznaniu, Bydgoszczy lub Lublinie. Na podstawie uzyskanych informacji za darmo przygotujemy wstępny projekt wraz z wyceną konstrukcji.

b.jpg

Podpisanie umowy. Sformalizowanie naszej współpracy będzie dla nas podstawą do rozpoczęcia dalszych prac. Konstruktorzy przygotują całą dokumentację projektową i produkcyjną, według której wycinane i łączone będą kolejne elementy.

c.jpg

Udostępnienie placu budowy. Nasza ekipa montażowa przyjedzie w wyznaczonym dniu i posadowi konstrukcję na obiekcie. Dla przykładu konstrukcja dachowa na niewielkim budynku mieszkalnym może zostać ukończona nawet w ciągu jednego dnia.

Firma Inter-Lers posiada Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji, upoważniający nas do stosowania europejskiego znaku CE na wyroby budowlane dla wszystkich oferowanych produktów, w tym więźby dachowej, hal ramowych czy belek stropowych Posi Joist. Potwierdza on, że spełniamy wszystkie wymagania dotyczące oceny zgodności, a produkowane przez nas kratownice mają właściwości opisane w europejskiej normie EN 14250:2011. Wśród licznych nagród i wyróżnień warto wspomnieć natomiast o Złotym Certyfikacie Rzetelności, który jest dowodem na naszą uczciwość, solidność i stabilność finansową. Zapraszamy do współpracy inwestorów prywatnych, biznesowych, rolników, a także biura projektowe i architektów. Specjalną ofertę kierujemy natomiast do cieśli, dekarzy oraz firm budowlanych, zainteresowanych montażem naszych prefabrykatów na prowadzonych przez siebie inwestycjach.

Chcesz współpracować z najlepszymi?
Wyceń swój
dach