Z wielką radością informujemy, że rozpoczęliśmy właśnie sprzedaż domów na nowopowstającym osiedlu budynków szeregowych w Kłecku.

Osiedle Kłecko – Ustronie to unikatowa w skali regionu inwestycja. Składa się na nią zespół 12 lokali mieszkaniowych z ogródkami, zbudowanych z ciepłych elementów prefabrykowanych. Wszystkie domy posiadają pełne uzbrojenie w media i zostaną wykończone do standardu deweloperskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kłecko domy (1).jpg

 

Lokalizacja

Osiedle Kłecko – Ustronie zlokalizowane jest w rejonie ul. Czarnieckiego. Dojazd samochodem prowadzi przez ul. Ustronie, natomiast dodatkowy ciąg pieszy pozwala znacząco skrócić czas spaceru deptakiem w kierunku centrum. Do drogi S5 dotrzemy wygodnie w 10 minut kierując się na węzeł Gniezno – Południe lub węzeł Kłecko.

 

Architektura

Nowoczesna bryła, modna kolorystyka i interesujące detale wykończeniowe sprawiają, że osiedle Kłecko – Ustronie wyróżnia się na architektonicznej mapie miasta. Wszystkie lokale powstały w układzie piętrowym. Na parterze znajduje się jednostanowiskowy garaż z bezpośrednim przejściem do części mieszkalnej. Główne wejście do budynku zaplanowane zostało przez wiatrołap, w którym znajdzie się także miejsce na szafę wnękową. Zaraz obok zlokalizowana jest łazienka gościnna z dwufunkcyjnym piecem gazowym Termet Silver oraz jednostką wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Na parterze nie zabrakło też miejsca na obszerny salon połączony aneksem kuchennym, z bezpośrednim wyjściem na taras.

Piętro domu stanowi część prywatną mieszkańców. Znajdują się tu trzy wygodne sypialnie oraz duża łazienka z miejscem na wannę. Dodatkowo poprzez wyłaz możemy dostać się na strych o powierzchni 18 m2, który stanowi idealne miejsce do magazynowania rzadziej używanych przedmiotów.

Osiedle ma charakter zamknięty – cały teren, jak i poszczególne działki, ogrodzone zostaną estetycznymi panelami stalowymi. Wjazd na jego teren prowadzić będzie natomiast przez otwieraną zdalnie bramę, drogą wewnętrzną utwardzoną kostką betonową.

  Kłecko mieszkania (1).jpg

 

Energooszczędność

Osiedle Kłecko – Ustronie zbudowane zostało według najwyższych norm energooszczędności. Dzięki zastosowaniu aż 32 centymetrowej warstwy ocieplenia ścian i ciepłej stolarki otworowej firmy Oknoplast, budynki charakteryzują się bardzo wysokim poziomem izolacji termicznej. O niskie koszty ogrzewania dba nowoczesny, dwufunkcyjny piec gazowy oraz system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacja). Dodatkowo wszystkie lokale przystosowane zostały do montażu paneli fotowoltaicznych.   

 

Standard wykończenia

Wszystkie lokale przygotowane zostaną wewnątrz do stanu deweloperskiego:

Ściany i sufity wyszpachlowane na biało – gotowe do wykończenia (malowanie, płytkowanie itd.)

Podłoga na parterze – płyta fundamentowa gotowa do wykończenia (płytki, panele itd.)

Podłoga na piętrze – płyta MFP + izolacja termiczna i akustyczna

Instalacja elektryczna rozprowadzona – gotowa do montażu osprzętu

Instalacja wod-kan rozprowadzona – gotowa do instalacji osprzętu i białego montażu

Instalacja C.O. gotowa do uruchomienia – na parterze i piętrze grzejniki

System wentylacji mechanicznej z rekuperacją – gotowy do uruchomienia

Dodatkowo wykonana zostanie zabudowa tarasów (drewniane pergole oraz kostka betonowa).

Kłecko mieszkania (3).jpg

 

 

Kontakt:

tel. 795 152 333

domy.ustronie@inter-lers.pl

 

*Wizualizacje mają charakter poglądowy

Chcesz współpracować z najlepszymi?
Wyceń swój
dach