Złoty Certyfikat Rzetelności 2018

Od 2011 roku uczestniczymy w programie Rzetelna Firma. Prowadzona pod patronatem Krajowego Rejestru Dłużników akcja ma na celu wyróżnienie firm, charakteryzujących się wysoką wiarygodnością biznesową.

Gazela Biznesu 2015

Sukces finansowy firmy został dostrzeżony przez organizatorów XVI edycji rankingu Gazele Biznesu. Organizowany przez wydawcę czasopisma Puls Biznesu konkurs, jest jednym z ważniejszych tego typu wydarzeń w kraju.

Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości

Po dwóch nominacjach w latach 2005 oraz 2007, firma Inter-Lers otrzymała nagrodę w VII (2013 r.), VIII (2015 r.) oraz IX (2017 r.) edycji konkursu, odpowiednio w kategorii „Innowator”, „Małe Przedsiębiorstwo” oraz „Lider Ekologii”. Odwiedzająca nasz zakład Komisja Konkursowa za każdym razem była pod wrażeniem zaawansowania technologicznego oraz dynamiki rozwoju przedsiębiorstwa.

Złoty Orzeł Powiatu Gnieźnieńskiego dla Przedsiębiorczości 2017

Zgodnie z regulaminem konkursu, po trzykrotnym zdobyciu nagrody w trzech różnych kategoriach, nasza firma znalazła się w elitarnym gronie „Złotych Orłów” i tym samym stała się członkiem kapituły konkursowej.

Gepard Biznesu 2015

Kolejna nagroda, którą otrzymaliśmy za doskonałą kondycję finansową. Kapituła konkursu, na podstawie przekazanych danych, wysoko oceniała naszą dynamikę wzrostu wartości rynkowej.

Polski Kupiec Roku 2006

Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, w konkursie realizowanym pod patronatem Ministra Gospodarki oraz Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, wyróżniło firmę Inter-Lers tytułem Kupiec Roku za profesjonalizm w działaniach biznesowych.

Złoty Medal Budma 2012

Na największych targach budowlanych w Polsce nagrodę otrzymały nasze belki stropowe Posi Joist. Oceniający setki zgłoszeń Sąd Konkursowy docenił ten produkt za innowacyjność i szeroki wachlarz zastosowań.

Złoty Medal Cavaliada

Firma Inter-Lers od lat dostarcza rozwiązania, które doskonale sprawdzają się w przypadku obiektów przeznaczonych dla koni: ujeżdżalni, lonżowników itp. Efektem tego była nagroda przyznana w trakcie targów Cavalida 2012.

Nagroda targów Agro-Tech

Nasza bogata oferta rozwiązań konstrukcyjnych dla szeroko rozumianej branży rolniczej została doceniona w 2015 roku przez organizatorów wystawy Agro-Tech w Minikowie. Inter-Lers został wyróżniony w kategorii „Materiały i technologie w budownictwie”.

Nagroda Targów Farma w Poznaniu

Kratowe wiązary dachowe Inter-Lers zostały docenione w 2009 roku, podczas imprezy odbywającej się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Złoty Medal Targów Ferma

Od 2005 roku prezentujemy swoją ofertę na odbywających się w różnych miastach Polski targach Ferma. Konstrukcje Inter-Lers dla obiektów rolniczych najpierw otrzymały Znak Nowości, a później aż trzykrotnie były wyróżnione Złotym Medalem.

Chcesz współpracować z najlepszymi?
Wyceń swój
dach