Stały rozwój połączony ze stabilnością finansową to najlepszy wyznacznik sukcesu dla każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Właśnie te dwa czynnika stały się też podstawą do przyznania nam kolejnych wyróżnień biznesowych.

W pierwszym tygodniu czerwca delegacja firmy Inter-Lers wybrała się do Warszawy, by uczestniczyć w gali Rzetelna Firma. W Reducie Banku Polskiego, z rąk prowadzącego – Marcina Prokopa, odebraliśmy statuetkę Złoty Certyfikat Rzetelności. Warto dodać, że wydarzenie organizowane przez Kaczmarski Group jest jedną z bardziej rozpoznawalnych tego typu inicjatyw w naszym kraju. Druga z otrzymanych w ostatnim czasie nagród to natomiast Brylant Polskiej Gospodarki. Była to już jedenasta edycja plebiscytu prowadzonego przez warszawski Instytut Europejskiego Biznesu.  

Cieszy nas bardzo, że uczciwość i rzetelność biznesowa, która zawsze leżała u podstaw naszej działalności, znalazła swoje odzwierciedlenie w postaci kolejnych statuetek i dyplomów. Z tego miejsca chcielibyśmy także podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do osiągnięcia tych sukcesów.  W szczególności natomiast naszym klientom, którzy codziennie obdarzają nas zaufaniem, powierzając realizację swoich inwestycji.

Autor: Zespół Inter-Lers

Chcesz współpracować z najlepszymi?