Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertę produktów architektury ogrodowej. W portfolio naszej firmy znajdują się różnego typu domki letniskowe, wiaty, garaże, altany, pergole i wiele więcej. Poza tym jesteśmy otwarci na realizacje indywidualnych projektów. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych.

W zakładzie Inter-Lers opieramy się na dwóch podstawowych technologiach budowy obiektów drewnianych. Pierwsza z nich to tradycyjna technika węgłowa, zwana też wieńcową. Polega ona na łączeniu grubych dech (balików) pod kątem 90 stopni na specjalne zamki. Dodatkowo, w celu zwiększenia wytrzymałości i szczelności konstrukcji, stosujemy także podwójny pióro-wpust na całej długości elementów. Takie rozwiązanie idealnie nadaje się do tworzenia prostych budynków sezonowych lub niemieszkalnych, małych i średnich rozmiarów. Odpowiedniej grubości ściana z litego drewna pozwala uniknąć gwałtownego przegrzania lub wychłodzenia budynku.

Inter-Lers ogród (11).jpg

Druga opcja to natomiast konstrukcja szkieletowa. W jej ramach możemy podjąć się wykonania samego szkieletu, jak i całkowicie wykończonego obiektu (z elewacją, ociepleniem, pracami dekarskimi itd.). Budownictwo szkieletowe pozawala tworzyć obiekty o dowolnym kształcie, wymiarach
i przeznaczeniu. Przekrój ściany można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, zmieniając w ten sposób jej właściwości termiczne, formę wykończenia, czy tworząc przestrzeń do rozprowadzenia instalacji.

Inter-Lers ogród (3).jpg

Firma Inter-Lers produkuje różnego typu budynki drewniane - od pełnowymiarowych domków z możliwością całorocznego użytkowania, po obiekty o powierzchni kilku i kilkunastu metrów kwadratowych. Posiadamy własne projekty, jednak równie chętnie podejmujemy się realizacji na podstawie projektów lub luźnych pomysłów przedstawionych przez klientów.

Poza całymi domami realizujemy też projekty mieszczące się w zakresie szeroko rozumianej galanterii ogrodowej. W oparciu o wieloletnie doświadczenie w obróbce drewna tworzymy doskonałej jakości pergole, tarasy wolnostojące czy wiaty o wszechstronnym przeznaczeniu. Tworzymy także modne ogrodzenia żaluzjowe o konstrukcji stalowo-drewnianej.

Inter-Lers ogród (8).jpg 

 

Wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty zapraszamy do kontaktu:   

 

Kontakt:

tel. 606 545 667

domki@inter-lers.pl

 

Link do aktualnej oferty w serwisie OLX:

www.inter-lers.olx.pl

Chcesz współpracować z najlepszymi?